KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13486518
nr 1348 6518
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, "Tre fruktträd. Signerad, numrerad 9/25. Motivet: 45x75 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:28:55
100 kr
150 kr
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm